Standard.al

Vëllai i këngëtares milioniere,i pastrehë dhe i alkolizuar

0

Të gjithë e njohim,Madonën këngëtarja,e cila thyu shumë tabu.

Këngëtarja e shumë hiteve si  “La Isla Bonita”,  “Papa Don’t Preach”,ka një vëlla Anthony Ciccole i cili ndonëse motrën e ka milionere, jeton rrugëve të Michiganit prej 7 vitesh.

Anthony ka pasur probleme me alkoolin dhe shpeshherë ka akuzuar të motrën se nuk kujdeset për të dhe se nuk i intereson nëse ai është gjallë apo jo.

ImageVëllai tjetër, Christopher së fundmi ka bërë të ditur se e kanë rikthyer të pastrehun në familje dhe po e merr veten.
‘Unë jam një turp për ta. Edhe nëse vdes nga ftohti, ata s’kanë për t’u interesuar.

Babai im do ishte i lumtur,nëse do vdisja nuk do shqetësohen për mua’, është shprehur Anthony Ciccole.

‘Ajo nuk më ka dashur kurrë. As unë nuk e kam dashur. Nuk e donim njëri-tjetrin’, ka thënë i pastrehu për të motrën.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.