Standard.al

Nuses shqiptare i merr flakë fustani i bardhë, kur po futej në lokal

0

Një incident mjaft i pazakontë ka ndodhur në një dasmë shqiptare.

Ishte pikërisht momenti kur nusja po futej në lokal, ndërkohë që të gjithë dasmorët po e duartrokisnin dhe po këndonin.

Por, gjatë kohës së fishekzjarreve, një shkëndijë bie në vellon e nuses.

Në videon e publikuar në rrjetet sociale, shihet se si fustani përfshihet nga flakët.

Nusja nuk e kupton këtë, deri në momentin që ndërhyjnë dasmorët dhe i vijnë në ndihmë për shuarjen e flakëve.

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.