Standard.al

Modelja Almeda Abazi ka vendosur të ndërrojë profesion

0

Modelja  dhe aktorja Almeda Abazi, tashmë ka vendosur të merret edhe me një profesion tjetër,siç është ajo e këngëtares.
Këtë e ka bërë të ditur aktorja në një postim ne rrjetin social “Instagram”.

Ajo ka sjell momente nga xhirimi i klipit.

Një prej tyre, është dhe një foto me bashkëshortin e saj, Tolgahan Sayisman, për të cilin tregoi se i jep përkrahje.

ImageGjithashtu ka sjell dhe video me pamje nga shesh xhirimi i këngës se bashku me stafin.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.