Standard.al

Masakra e Vlorës/ Të afërmit e viktimave me lot në sy…

0
Sapo ka mbërritur në Gjykatën e Vlorës autori i vrasjes së masakrës me 8 të vrarë.  Në ambientet e brendshme të gjykatës të afërmit e presin me pankarta në duar dhe me lot në sy.
Ndërkaq, marrja në pyetje e të riut është bërë e vështirë për shkak se asnjë avokat nuk e merrte përsipër mbrojtjen e tij.
Dje mësohet se është caktuar ndaj tij një avokat, ndërsa sot pritet që ai të dalë në Gjykatën e Vlorës, nga ku do të vlerësohet masa e sigurisë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.