Berisha denoncon skandalin: Drejtori i burgjeve shkon i pirë në punë, ofendon dhe kërcënon punonjësit

0

Një tjetër skandal ka ndodhur në burgun e Drenovës në Korçë. Një prej anëtarëve të personelit, ka denoncuar një rast skandaloz, ku drejtori i burgut ka shkuar i pirë në punë dhe më pas ka sharë dhe ofenduar këdo që i dilte para.

Loading...

Punonjësi shkruan se drejtori pasi ka pirë në festën e birrës, u ëhstë drejtuar punonjësve duke i sharë dhe kërcënuar ata.

Denoncimi i tij është bërë publik nga ish-kryeministri Sali berisha.

Ja postimi i Berishës në Facebook:

Narkodrejtori i policisë së burgjeve bëhet tapë dhe terrorizon personelin!

Lexoni mesazhin e policit dixhital!

Miremengjesi doktor !

Mbreme drejtori i policise se burgjeve mbasi kishte pire mire e mire ne festen e birres ne korce vjen dhe ben reprezale presione te kota dhe te pabaza ofendon, shan dhe perbuz cdo efektiv ne burgun e drenoves Korce .

Mbeshtetemi tek juve se vetem ju denonconi te tilla raste .

Turp per nje drejtues te tille .

Me respekt nga nje efektiv i ndodhur mbreme aty .

Loading...

Lini nje pergjigje