Standard.al

Tërmeti lëkund katër shtete

0

Tërmeti i fuqishëm 5.1 ballësh që ra para pak minutash në Shqipëri, e ka patur epiqendër rreth 9 kilometra nga Burreli.

Raportohet se tërmeti është ndjerë edhe në Kosovë,, Mal të Zi dhe në Maqedoni.

Deri tani nuk ka raportime pë dëme në njerëz apo materiale.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.