Standard.al

Ja mesazhi ‘tallës’ që Ritvan shkruajti mbrëm për kryeministrin…

0

Duket se Ritvan Zykaj do vazhdojë talljen. Së fundmi është një foto  me një status të autorit të makabrës cila po qarkullon dhe ka krijuar goxha komente në rrjet.

Pikërisht autori i masakrës së Selenicës pas atij reagimi në facebook ka bërë një tjetër reagim. Këtë herë Ritvan Zykaj e ka me kryeministrin Rama ku në status shkruan: O Edi Rama, a më gjen dot ku jam?

Policia ende nuk ka mundur ta lokalizojë ende autorin e masakrës, për shkak të errësirës dhe faktit që 24 vjeçari e njeh mjaft mirë zonën.

Image

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.