Standard.al

Zykaj, 24 vjeçari që vrau TETË familjarët e tij, BABA i dy fëmijëve…

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak minutash më parë në Resulaj të Vlorës, ku një 24 vjeçar Ritvan Zykaj, ka qëlluar me kallashnikov mbi disa persona, duke lënë 8 të vdekur dhe 6 të plagosur.

24 vjeçari ka vrarë njerëz të fisit të tij. Mësohet se autori është baba i dy fëmijëve.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.