Standard.al

Zbardhet shkaku i masakrës në Vlorë, ja pse u vranë 8 njerëz…

0

Kanë dalë të tjera detaje nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Resulaj të Vlorës, ku mbetën të vrarë 8 persona dhe 6 të tjerë të plagosur.

Burime nga policia bëjnë me dije për Syri.net se shkak për këtë ngjarje të rëndë është bërë një konflikt i vjetër që autori i ngjarjes dhe viktimat kishin me njëri-tjetrin. Raportohet se autori dhe viktimat ishin kushërinj të parë mes tyre.

Ndërkohë që policia vetëm pak çaste më parë ka marrë në pyetje prindërite autorit të cilët kanë konfirmuar se 24 vjeçari Ridvan Zykaj nuk ka probleme mendore, por në gjithë zonën ai njihet si person që merr drogë dhe lëndë të tjera narkotike.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.