Vajza E Ish-Deputetes i vë ‘Flakën’ Rrjetit, Shfaqë Te Pasmet ‘Bombastike’

0

Ajo është dita ditës më aktive në rrjetet sociale dhe e pranishme në median rozë.

Loading...

Modelja Ada Deda ka provokuar sërish me foto e saj me bikini. Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka nxjerrë në pah të pasmet e saj bombastike.

Pasi e pamë gjatë Botërorit 2018 në shumë panele sportive, tashmë është koha për t’u relaksuar.

Loading...

Lini nje pergjigje