Standard.al

Detaje të reja/ Ja ku ndodhej autori para se tu merrte jetën 8 personave…

0

Kanë dalë të tjera detaje që lidhen me masakrën e Resulajt në Vlorë, ku 24 vjeçari Ridvan Zykaj ju mori jetën 8 personave dhe plagosi 6 të tjerë.

autori para se të kryente këtë masakër ka qenë në një drekë. Dyshohet se ai ka qenë në gjendje të dehur.

Ndërkohë policia ende nuk ka vënë në pranga autorin i cili u mori jetën pjesëtarëve të 3 familjeve nga i njëjti fis.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.