Standard.al

Aurela Gaçe tregon sa kohë ka që…

0

Këngëtarja Aurela Gaçe gjithmonë është komentuar për energjinë që ajo ka si dhe për format fizike që e karakterizojnë këngëtaren.

Ajo është mamaja e dy vajzave Grace&Abigail .

Image

Këngëtaren e kemi parë te ndajë në rrjetin social Instagram dhe foto të saj gjatë stërvitjes.

Image

E pyetur nga një fanse se sa kohë ka që stërvitet.

ajo përgjigjet:”Rregullisht 11 vjet”.

Image

 

Me këto forma trupore,me zërin e saj ajo mbetet ikon shqiptare.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.