Shikoni sa është rritur Khloe,vajza e këngëtares Zaimina

0

Zaimina Vajsari siç dihet së fundmi është bërë mama.

Loading...

Vajza e saj Khloe qenka rritur dhe ka filluar ta shoqëroj mamanë e saj si një shoqe e vërtetë.

Image

Ditën e sotme këngëtarja ka publikuar foto të vogëlushes në pishinë.

Nga fotoja shohim se ato po notojnë të dyja në komerdare në formë njëbrirëshi.

”Mami dhe Khloe” ka shkruajtur këngëtarja pranë fotos.

Image

Loading...

Lini nje pergjigje