Standard.al

Reperi Gjiko sfidon Drake, ja çka bërë….

0

Kush nuk e ka parë dhe kërcyer “Kiki Challenge” e cila u bo shumë virale.

Shumë njërëz dilni nga makina dhe kërcenin në  ritmin e këngës “In my feelings” te Drake.

Mirëpo reperi Gjiko ka ndërmend ta sfidojë Drake me kërcimin e tij.

Gjatë përformimit të këngës si “Bugati”,Gjiko bën një kërcim të vëçantë ,i cili po  përhapet  me shpejtësi dhe  po kërcehet nga të gjithë.

Image

Reperit i janë dërguar video ku shfaqen duke kërcyer si ai .

Nderkohë  ai i ka publikuar në profilin e vet në Instagram pjesë nga këto video,në shënjë falenderimi.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.