Një Avokate Si Zanfina, Do T’i ‘Ҫmend’ Klientët E Saj Me…

0

Zanfina Ismaili u bë njëra ndër këngëtaret më të dashura dhe më atraktive të skenës sonë, vitë më parë.

Loading...

Në fillim ajo u njoh si motra e Adelina Ismailit, e pastaj fal punën së saj të vazhdueshme vazhdojë rrugëtimin si Zanfina, shkruan ORAinfo.

Ndërsa tani ajo ka pauzuar nga muzika dhe që një kohë nuk ka realizuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Por, për fansat dhe ndjekësit e saj ajo mbetet aktive në rrjetet sociale, më postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër dhe po duket shumë atraktive.

“Laëyer” apo “Avokate”- ka qenë përshkrimi i Zanfinës në këtë foto.

Loading...

Lini nje pergjigje