Standard.al

Ndeshje e çmendur/ 5 gola në 30 minuta në Torpedo-Kukësi

0

Një ndeshje e çmendur po zhvillohet në Gjeorgji ku në vetëm 30 minuta lojë janë shënuar plot 5 gola.

Katër janë shënuar nga vendasit dhe vetëm një nga ekipi shqiptar.

Ndeshja u zhbllokua që në minutën e 2 dytë dhe më pas erdhi dyfishimi në të 15.

Pas 6 minutash lojë Kukësi ngushton diferencën por, vendasit shënojnë edhe dy gola të tjerë të shpejtë.

Momentalisht po luhet minuta e 33.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.