Standard.al

Trejsi Sejdini nuk fshihet më, ja bosi që e shoqëron…

0

Trejsi Sejdini u kurorëzua këtë vit si “Miss Universe Albania” dhe pritet që shumë shpejt të na përfaqësojë në Amerikë.

Këto kohë bukuroshja duket se i është kushtuar tërësisht pushimeve dhe jetës private. Nuk kanë qenë të pakta postimet e saj në rrjetet sociale.

Si rrallëherë, Trejsi ka nxjerrë një foto në “Instastory”, në të cilën shfaqet e shoqëruar nga i dashuri, që nuk ka dashuri t’i tregojë fytyrën.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.