Standard.al

Leonardo takohet me lojtarin e madh, një “bishë” po vjen tek…

0

Agjenti që njëherësh është vëllai i mesfushorit të Chelseas, Tiemoue Bakayoko, mbajti një takim me Leonardo dhe Paolo Maldinin për të diskutuar lëvizjen e mundshme të lojtarit në Milano.

Synimi i Rossonerëve nuk është më në planet e Maurizio Sarri për Chelsean dhe ai po synon një start fillestar për të rifituar formën e tij gjatë kohës së tij në Monaco.

Takimi mes agjentit, Leonardo dhe Paolo Maldini ka përfunduar pak minuta më parë dhe ka shenja pozitive që një marrëveshje mes lojtarit francez dhe klubit mund të përfundojë shumë shpejt.

Milan është në kërkim të një mesfushori dhe Bakayoko shihet si lojtari ideal për atë pozitë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.