Standard.al

Ja kujt i këndon Noizy në këngën e re

0

Reperi shqiptar i njohur në të gjitha trevat shqipfolëse, ditën ë djeshme ka lançuar këngën e tij të re “Peace and Love”.

Pamjet në klip si dhe nga  vargjet e tekstit, Noizy  i këndon barit të Lazaratit.

Në një varg të tekstit thuhet:” “Unë jom tu pi do bari. Jom prej Lazarit…”

Reperi gjithashtu  ka marrë  shumë komplimenta  nga ndjekësit e tij në  Instagram  për këngën .

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.