Standard.al

FRANGAJ I REFUZOHET VIZA FAMILJARISHT NGA ZYRA KONSULLORE E SHBA?!

0

FRANGAJ I REFUZOHET VIZA FAMILJARISHT NGA ZYRA KONSULLORE E SHBA?

Avokati Altin Goxhaj me anë të një postimi në rrjetin social facebook ka reaguar dhe ironizuar njekohesishte rastin e Frangajt, te  cilit i eshte refuzuar viza nga zyra konsultore e SHBA-se.

Goxhaj u shpreh se lajmet janë kthyer në përrua psikik antitrump. Si i harroi kto Frangaj?! Gjithë banda televizive e sorosit në Shqipëri do të pësojë të njëjtin fat tha ai sepse Zyra Konsullore nuk varet nga Donald Lu që çon në SHBA me ftesa zyrtare veç klyshët e Soros që japin prova që e urrejnë Trumpin.

POSTIMI I PLOTE: 

Këtë informacion ma çuan në FB nga 2 burime hahaha!
Alexander Frangajt i refuzohet viza familjarisht në Degën Konsullore të Ambasadës Amerikane dhe nxehet se nuk e kupton se TV KLAN dhe ABC News konkurojnë veç me Top Channel dhe Temën e Mero Gëlbazës për antiamerikanizmin e tërbuar  I harroi Frangaj se si Fevzo organizonte emisione antitrump ku ftonte gjithë urrejtësit e Trump që të bënin seanca të përroit psikik antitrump? I harroi Frangaj se si lajmet janë kthyer në përrua psikik antitrump! Ja pra pak nga pak gjithë banda televizive e sorosit në Shqipëri do të pësojë të njëjtin fat sepse Zyra Konsullore nuk varet nga Donald Lu që çon në SHBA me ftesa zyrtare veç klyshët e Soros që japin prova që e urrejnë Trumpin 
Do habitenin në 2018 se çfarë surprizash do të keni me bandën e jeniçerëve të Soros  Çkanë ngrënë nga Soros do ta vjellin në vazhdim.. 10fish!!!

Fotografia e Avokati Altin Goxhaj

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.