Standard.al

Digjet makina luksoze në Llogara

0

Një makinë është djegur në Llogara.

Siç edhe duket në fotot e bëra nga Gent Shkullaku, makina tip ‘BMË’ ka marrë flakë në pjesën e motorit.

Mësohet se nuk ka të dëmtuar ne njerëz.

Zjarrfikësit që kanë mbërritur në vendin e ngjarjes kanë shuar flakët dhe kanë nisur hetimet për zbardhjen e shkakut të zjarrit.

Fotot nga Gent Shkullaku, LSA.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.