Standard.al

Fejohet Eni Vasili…? Ja detaj që e nxjerr zbuluar…

0

Moderatorja Eni Vasili  është munduar gjithmonë të mbaj larg  vëmendjes për publikun jetën e saj private ,prandaj dihet dhe pak rreth moderatores.

Por në daljen e rradhës gjatë promovimit të librit  të  saj ,ajo është shfaqur me një unazë  tepër të  shtrenjt, qe  tërhoqi dhe vëmendjen e publikut që ishin të pranishëm.

Pak minuta më vonë  moderatorja shfaqet ne ekranin e  “news 24 “ pa unazën vezulluese që mbante në  gishtin e fejesës.

Image

Image

Image

Image

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.