Standard.al

Ja sa ka kushtuar karroca e vajzës së Xhensilës dhe Besit

0

Aktori Bes Kallaku dhe kengetarja Xhensila Myrtezaj kane shume pak qe jane bere prinder. Gezimi i tyre sigurisht eshte i pafund por edhe fansat e tyre mezi e kane pritur momentin ardhjes se vajzes se tyre ne jete (nese e mbani mend 9 muaj u fol vec per shtatezanine e Xhensiles).

Pak jave me pare ata kane publikuar nje foto ne Instagram ku vihet re edhe karroca e bebit.

E nese po pyesni veten se sa mund te kete kushtuar kjo karroce ne po jua shuajme kuriozitetin, kjo karroce ka nje vlere prej 400 dollare . Kjo eshte nje marke e cila ka nxjerr koleksionin e saj me te ri kohet e fundit dhe bukuroshja Ajka duhet te jete duke e shijuar. Urime!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.