Standard.al

Tifozja seksi e Interit i tërbon të gjithë me fotot e fundit në Instagram

0

Inter është një kulmin e merkatos ku momentalisht po flitet për dy afrime të bujshme, Arthuro Vidal që është i sigurtë dhe ëndërra Luka Modric.

Por, nga ana tjetër një ndër tifozet më seksi të interit modelja britanike April Summer ka publikuar disa foto mjaft të ‘nxehta’ në instagram.

ImageImageImageImageImage

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.