Standard.al

Ja shenja më me fat e Horoskopit për muajin gusht

0

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë muaji për shenjën e Demit.

Demi-Ndikimi negativ i Marsit, do të shkaktojë disa luhatje humori dhe tensione, të cilat nuk do të jenë të lehta për tu menaxhuar.

Por pavarësisht kësaj do të arrini të kapërceni me vendosmëri çdo situatë.

Do ju duhet të sforcoheni, në mënyrë që të jeni më optimist, ndërkohë që muaji që sapo po nis do të jetë i tensionuar jo vetëm në punë, por edhe për dashurinë.

Keni nevojë për kohë dhe vetëm ata që ju njohin mirë, do dinë t’i kuptojnë nevojat tuaja.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.