Standard.al

Godet Strazimiri: U bëmë përsëri “shkëmb graniti në brigjet e Adriatikut” pa qeni qepën le ta hajë

7

Kthimi i Shqipërisë në nyjë të trafikimit të lëndëve narkotike është komentuar sot nga deputeti demokrat Gent Strazimiri.

Në një postim në facebook Strazimiri ka publikuar një hartë me rrugët kryesore të trafikimit të lëndëve narkotike në botë sot, ku Shqipëria është kthyer në një nga pikat kyce të trafikimit të të gjitha llojeve të drogave, nga marihuana te kokaina.

“U bëmë sërish shkëmb graniti në brigjet e Adriatikut” ironizon Strazimiri, i cili shton se “kësaj rradhe na e kanë frikën me tërë mënd.”

Ja postimi i plotë i Strazimirit

U bëmë përsëri “shkëmb graniti në brigjet e Adriatikut” pa qeni qepën le ta hajë!!!
Dhe kësaj radhë na e kanë frikën me tërë mend, jo si qëmoti që shisnim po*dhë kot…. ????!!
Rroftë “Forca e ligjit” , “Edvingu” dhe “Fund marrëzisë” !!!!!
KAQË!!!!

Image

 

7 Comments
 1. Genti says

  O strazo qerosi je deputet i zgjedhur nga populli per te dhen ide jo per te na bere si shakator ne facebook

 2. Papo says

  Mire qe nuk ndihmoni po te pakten mos demtoni o qeros

 3. Turi says

  Per kshu llafe fb jane te paret kta se per te dhen ndonje ide ose kur kerkohet te punojn apo te votojn ligje shkojn edhe mbeshihen

 4. Ari says

  Bojen na e ka nxjerr lazarati i Bashes dhe ti me pistoleten te parku i lodrave per femij o maskara.

  1. al says

   Ju kan bo shplarje truri se ndryshe nuk shpjegohet rreagimi yt?

 5. Suela says

  Zoti na mbajt gojen kur nuk kemi gje per te then thone shkodranet. Ja kshu edhe puna e ktij pistoleros

 6. al says

  O Papo, per cfare ndihme e ke fjalen, cfare pret nga PD? Mos do te ndihmoje ne ngarkim – shkarkim te “mallit”? Apo te sjelle fara qe piqen akoma me shpejt?
  Po me e forta eshte shoqja Suela qe kerkon te mos hape gojen askush para babezise ripjellese…Ah sa mire kur ishte Enveri, atehere nuk guxonte askush te fliste per ate qe rrethonte. Ptu…rrace e felliqur komunistash!

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.