Standard.al

Zjarri i madh në Durrës, zjarrfikësit shpëtojnë të moshuarën

0

DURRES- Një banesë është përfshirë nga flakët e zjarrit paraditen e sotme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.5 të qytetit bregdetar.

Mësohet se forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë menjëherë, duke larguar nga apartamenti një të moshuar, dhe më pas kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit.

Sakaq, kanë nisur hetimet për rrethanat dhe shkaqet e zjarrit që përfshiu apartamentin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.