Standard.al

Një fanse heq ”brekët” në koncertin e Ledrit (VIDEO)

0

Njëra nga fanset e çmendura të këngëtarit Ledri Vula, bëri shumë bujë teksa në skenë hodhi reçipetat.

Por këtë rradhë ka ndodhur më e papritura. Njëra nga vajzat që ndodhej në koncertn e rradhës ka guxuar të heqë mbathjet dhe t’ja hedhë këngëtarit në skenë.

Reperi shihet teksa i mban në dorë për disa çaste dhe më pas i largon në një cep të skenës. Femrat vërtet që çmenden pas këngëtarit! Duket si një sfidë, vajza çfarë keni ndërmend të bëni për Ledrin në koncertin e rradhës?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.