Standard.al

Presidenti Meta nga liqeni përrallor i Plavës

0

Pas udhëtimit në Vermosh, destinancioni i radhës i presidentit të vendit Ilir Meta është Mali i Zi. Presidenti përshëndet të gjithë shqiptarët nga livadh mbi liqenin përrallor të Plavës.

Postimi i plotë:

Të dashur miq, ju përshëndes nga ky livadh mbi liqenin përrallor të Plavës, aty ku malet puthin qiellin dhe ku Zoti ka krijuar mrekullinë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.