Standard.al

Olsi i Big Brother 9 përfundon në spital, kjo është gjendja e tij

0

Ish-banori i Big Brother 9 ka përfunduar i shtruar në spital.

Olsi Klosi ka treguar për fansat se diçka ka shkuar keq dhe ai është shtruar në spital. Ish-banori shfaqet i shtrirë në një nga pavionet e spitalit, duke i injektuar serumin.

Për momentin ende nuk dihet shkaku pse djali aktiv i rrjetit ka përfunduar kështu.

ImageImage

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.