Standard.al

Një mami seksi me të dashurin 18-vjeçar…

0

Blac Chyna, 30 vjeç, vesh mini fustan të vogël, ndërsa ajo vendos një front të bashkuar me YBN Almighty Jay, 18 vjeç, dy javë pasi ata rifilluan romancën e tyre

Ajo zbuloi se kishte kryer marrëdhënie seksuale me boksierin profesionist, 19-vjeçarin Devin Haney për dy muaj në fillim të vitit, pavarësisht se të dashur zyrtar kishte 18-vjeçarin YBN Almighty Jay.

Ky rrëfim e çoi çiftin e pazakontë drejt ndarjes, por Blac Chyna dhe YBN Almighty Jay, kanë pushtuar rrjetet sociale me fotot e tyre të fundit, ku duken se kanë forcuar romancën që i mban lidhur prej kohësh.

Ish kunata 30-vjeçare e motrave Kardashian ka postuar tre foto ku shihet përkah “baby boy” të saj, i cili është 12 vite më i vogël dhe mban veshur një minifund trengjyrësh që ja nxjerr në pah asetet shpërthyese.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.