Standard.al

Morena Taraku del vetëm me mbathje në mes të rrugës

0

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është një personazh mjaft i njohur i showbiz-it shqiptar. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në Instagram, ku poston foto të ndryshme provokuese, duke ekspozuar format e saj bombastike. Por postimi i fundit i Morenës i ka mahnitur të gjithë. Në të shihet Morena që ka dalë në mes të rrugës vetëm me mbathje e reçipeta dhe ka hedhur vetëm një këmishë përsipër. “Kur raketa zbret poshtë”, ka shkruar Morena në krah të kësaj fotoje, që ka marrë me qindra komplimenta.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.