Standard.al

Ledri dhe Dafina i vunë flakën club-it me skenat e nxehta, ja çfarë bëjnë…

0

Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri 6 vite më parë i dhanë fund lidhje së tyre të dashurisë duke zhgënjyer shumë prej fansave të tyre. Mirëpo marrëdhënia e tyre është rikthyer përsëri në qendër të vëmendjes që pas preformancës që ata kanë bërë në një koncert mbrëmjen e djeshme.

Ata kanë performuar së bashku në skenë në një koncert në qytetin bregdetar të Ulqinit dhe janë shfaqur më të afërt se kurrë më parë. Në video-t e publikuara në rrjetet sociale nga fansat e tyre shihet se si Ledi i fshin djersët Dafinës dhe ajo bën twerk para tij.

Madje në një video tjetër ata janë përqafuar dhe i kanë dhuruar edhe një puthje njëri-tjetrit.

Mirëpo momenti ku Dafina ulet dhe bën twerk para Ledrit ka çmendur jo vetëm reperin, por gjithë publikun që ishte i pranishëm në koncert.

Pikërisht këto mazhe kanë ngjallur dyshimet për një lidhje të re me tyre. Fansat janë duke u lutur për rikthimin e tyre, por gjithësi këto mund të jenë edhe një tregues për marrëdhënien e mirë që ata kanë ruajtur me njëri-tjetrin pas ndarjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.