Standard.al

Denoncimi i Berishës: Nuk ndalen skandalet. Ja si policët ndalojnë makinën në mes të urës

0

Nuk kanë fund çuditë që ndodhin çdo ditë në vendin tonë.

Një qytetar ka dërguar në adresën e ish-kryeministrit Sali Berisha një video, ku duken dy policë që ndalojnë makinën mes të urës, ku nuk ka edhe fushëpamje.

Ja mesazhi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Denoncojnë narko apo xhafopolicine!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb

‘Shife ca ben policia e xhafe droges…respekte doktorr dhe jete te gjate’.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.