Standard.al

Deklarata bombë e Bashës: Kurrë kualicion me Ramën!

2

Pas deklaratës se kryeministrit Edi Rama ka reaguar kryetari i PD Lulizim Basha ne nje postim ne twitter. Basha shkruan se kurrë nuk do te kete kualicion me Edi Ramen. Madje Basha i ka vene nje detyre te rendesishme vetes, largimin e Rames nga pushteti.

Postimi i plotë:

2 Comments
  1. Frok Martini says

    Basha Ben 300 deklarata ne muaj dhe asnje premtim nuk mban ,thjesht I paperqendruar, frikacak dhe I shitur.

  2. Frok Martini says

    Basha Ben 300 deklarata ne muaj dhe asnje premtim nuk mban ,thjesht I paperqendruar, frikacak dhe I shitur.kush e beson ,pervec budallenjeve!!!!!?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.