Standard.al

Avokati: Pse askush nga PD pas raportit të DASH nuk foli për sponorizuesin e koncensioneve në Shqipëri, George Soros?!

1

Avokati i njohur Altin Goxhaj permes nje postimi ne facebook, ka vene ne dukje heshtjen e PD edhe pas raportit te DASH. Goxhaj shkruan se PD e kapur prej Soros ka krijuar si një varr jo vetëm për demokratët por për gjithë shqiptarët.

Postimi i plotë: 

Reagim nga Platforma per Liri dhe Demokraci:

Sot pas Raportit të DASH për investimet dhe koncensionet ishte Dita kur PD duhej të denonconte George Sorosin dhe Fondacionion e tij si ideuesi dhe zbatuesi zyrtar i gjithë politikës së investimeve dhe PPP-ve në Shqipëri që prej Tetorit 2013 e në vazhdim!
Njësoj si me Reformën Sorosiane në Drejtësi dhe Vettingun e Soros, PD as sot nuk e bëri dhe kur nuk e bëri as sot e aq më pak në anglisht që ta bënte çështje pranë DASH të Mike Pompeos, s’ka për ta bërë asnjëherë! Ndaj dhe ne të Levizja AntiSoros sapo kemi themeluar tashmë Platforma per Liri dhe Demokraci pikërisht për të zgjidhur vakumin informativ ndërkombëtar që qëlllimisht PD e kapur prej Soros ka krijuar si një varr jo vetëm për demokratët por për gjithë shqiptarët! Sps PD është kapur nga një grup varrmihësisht sorosian të Shqipërisë që punojnë me mëditje për llogari të vrasësve të Shqipërisë në pushtet Rilindjen e Soros!!!

Fotografia e Avokati Altin Goxhaj

Fotografia e Avokati Altin Goxhaj

Fotografia e Avokati Altin Goxhaj

Fotografia e Avokati Altin Goxhaj

Fotografia e Avokati Altin Goxhaj

1 Comment
  1. Ardian says

    Çfare ju ka bere Basha xhanem?
    Avokati le te beje lloqe, se mesa duket per kete paguhet nga dikush, por ju te Gazetes Standard çfare keni here pas here me Bashen?

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.