Standard.al

Ja fotot e papublikuara më parë nga dasma e Afërdita Dreshajt

0

Afërdita Dreshaj ka kujtuar dje ditën e madhe të dasmës, kur ajo kurorëzoi dashurinë e saj më hokeistin çek Jakub Kindl.

Bukuroshja shqiptare festoi dje njëmujorin e dasmës, dhe ndau disa momente të paharrueshme me ndjekësit në Instagram.

Fotot e shkëputura nga dita e dasmës nuk ishin publikuar më herët. Nga pista e kërcimit, shoqërimi në altar nga nëna e saj dhe ai i vendosjes së unazës ishin disa nga momentet e kapura në foto që përcjellin shumë emocion.

“Një muaj më parë dhe një jetë përpara”, shkruan Afërdita teksa publikon fotot.

     

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.