Standard.al

Sherr në Kukës, tre të rinjtë bëjnë për spital bashkëmoshatarin

0

Një i ri nga Kukësi është lënduar pasi u sulmua me sende të forta nga tre bashkëmoshatarët e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kryemadh, ku mbeti i plagosur 23 vjeçari E.H.

Policia sqaron se u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Kukës, për shtetasit B.H, I.H dhe Q.H, 24, 23, 26 vjeç, banues në fshatin Kryemadh.

“Më datë 29.02.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës Shkallës së Parë Kukës, për shtetasit B.H, I.H dhe Q.H, 24, 23, 26 vjeç, banues në fshatin Kryemadh, pasi në Kryemadh, në bashkëpunim mes tyre dyshohet se kanë goditur me sende të forta, shtetasin E.H, 23 vjeç, banues në këtë fshat, i cili pasi mori mjekim, u largua në banesë. Nenet 89 e 25 të Kodit Penal,” shkruhet në njoftim.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.