Standard.al

Selena kalon rekordin e Beyonce në Insta

0

Selena Gomez festoi këtë javë ditëlindjen e saj të 26-të dhe surprizën më të bukur duket se ja kanë bërë ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka arritur të marrë një numër të madh pëlqimesh në një kohë mjaft të shkurtër, më saktë: fotoja që arriti 1 milion pëlqime nmë shpejt.

Gomez publikoi një galeri fotosh nga ditëlindja në Itali, teksa festonte në jaht dhe numri i pëlqimeve erdhi për 13 minuta.Selena është aktualisht personi më i ndjekur në Instagram me 139 milion ndjekës.

Rekordi më parë mbahej nga Beyonce.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.