Standard.al

Plas sherri mes Bes Kallakut dhe Alban Skënderaj. Ja si e ironizojnë njëri-tjetrin

0

Alban Skënderaj ka publikuar një set të ri fotografish në instagramin e tij. I veshur e i kuruar, një çun shumë i pashëm si gjithmonë, Albani ka marrë me qindra komente nga ndjekësit e tij e kolegët.

Por komenti që na ra në sy, është ai i Bes Kallakut. Aktori i njohur i ka shkruar Albanit një koment qesharak, duke e komentuar shprehjen e fytyrës së tij.

“Ai momentI që e ke lon me të zotin e dasmës pa Pazar, veç me lekët e hudhre edhe ata nuk hedhin kokërr leku”, i ka shkruar Besi Albanit, duke bërë pak shaka me pozën e tij.

Por Alban Skënderaj nuk ka qëndruar duarkryq dhe ka publikuar një tjetër foto nga seti i ri i fotografive, por ka përdorur si diçiturë: “pa menje si Bes Kallaku”, duke etiketuar aktorin e njohur.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.