Standard.al

Përplasen dy makina në autostradën Tiranë-Durrës

0

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.

Dy makina të tipit ‘BMW’ dhe ‘Mercedes-Benz’ janë përplasur me njëra-tjetrën.

Në videon bërë publike duken disa persona pranë makinave të aksidentuara.

Ende nuk janë bërë me dije shkaqet e aksidentit ose nëse ka persona të lënduar.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.