Standard.al

Meghan refuzon ta takojë, i ati prek me deklaratën: Më mirë të kisha vdekur

0

Ish-aktorja e njohur Meghan Markle në datën 4 gusht pritet që të festojë ditëlindjen e 37-të, e para kjo në pallatin Mbretëror. Mirëpo vëmendjen  e  mediave së fundmi në fakt e ka marrë marrëdhënia aspak e mirë e saj me babain, i cili jeton në Meksikë.

Siç është raportuar nga mediat e huaja ajo dhe Thomas kanë më shumë se 10 javë që nuk kanë folur me njëri-tjetrin dhe i ati i dëshpëruar po kërkon që të ketë një kontakt sado pak të vogël me të bijën.

Së fundmi ai ka dhënë një intervistë për ‘The Mail Online’ku  ka rrëfyer se Meghan as nuk merr mundimin ta takojë dhe ka shprehur frikën e tij se s’do e shoh më kurrë të bijën.

“Jam shumë i lënduar që ajo ka shkëputur çdo lloj lidhje me mua. Më parë kisha numrin e saj të kontaktit, por tani nuk kam më asgjë sepse përmes atyre numrave nuk lidhem dot më. Nuk ka më asnjë mënyrë sesi të komunikoj me time bijë. Është ditëlindja e saj me 4 gusht dhe dua t’i nis një dhuratë. Por nëse ja dërgoj në Kensington Palace, jam e sigurtë që do të jetë një dhuratë më shumë nga ato që do të marrë dhe ndoshta nuk do e shoh më kurrë. Më mirë të kisha vdekur, e të mos i shihja këto ditë”,u shpreh Thomas Markle.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.