Standard.al

Kishit dyshime për takimin e Ramës me Soros junior?! Ja fotoja nga Zverneci

0

Ditët e fundit u përfol për takimin mes kryeministrit Edi Rama dhe Alex Soros, po mbeti çdo gjë enigme, pasi nuk pati konfirmim nga asnjera pale. Por sot çdo gjë u sqarua. Ishte dora vete Soros junior qe postoi nje foto me Ramen nga Zverneci i Vlorës.

Postimi i plotë:

“Shumë i lumtur që kthehem sërish në Shqipëri dhe që kalova kohë me kryeministrin vizionar, njeriun e rilindjes, me të cilin biseduam për progresin e Shqipkrisë drejt BE-së dhe bashkëpunimit rajonal”

Duket që  e duan shumë punen dhe rilindjen e vendit, saqë dhe për pushime nuk mungojnë planet dhe bisedat vizionare per vendin tone.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.