Basha ironizon Ramën me gjëagjëzë Edvingu

2

Kryetari i PD Lulsim Basha ka ironizuar Edi Ramen permes nje syatusi ne facebook, ku shkruan se pas oktapodit, pushtetin e tij e simbolizon me nje fole gjarperinjsh, ku Edi Rama bashkon qeverine me krimin e organizuar dhe gjyqesorin e korruptuar.

Loading...

Postimi i plotë:

Gjëagjëzë Edvingu:

Kush i lidh e i mban bashkë:
një trafikant të dënuar droge me vëllain Ministër të Brendshëm PLUS
një gjyqtar që e shpëton nga ekstradimi ortakun e trafikantit të drogës PLUS 
komisionerët e vettingut që e shpallin këtë gjyqtar të përshtatshëm për të vazhduar detyrën?!
Kush gjen përgjigjen e saktë, fiton Toyota Yaris.

Fotografia e Lulzim Basha

Loading...

2 Komente

Leave a Reply to Lat nam Anulo pergjigje