Standard.al

Basha ironizon Ramën me gjëagjëzë Edvingu

2

Kryetari i PD Lulsim Basha ka ironizuar Edi Ramen permes nje syatusi ne facebook, ku shkruan se pas oktapodit, pushtetin e tij e simbolizon me nje fole gjarperinjsh, ku Edi Rama bashkon qeverine me krimin e organizuar dhe gjyqesorin e korruptuar.

Postimi i plotë:

Gjëagjëzë Edvingu:

Kush i lidh e i mban bashkë:
një trafikant të dënuar droge me vëllain Ministër të Brendshëm PLUS
një gjyqtar që e shpëton nga ekstradimi ortakun e trafikantit të drogës PLUS 
komisionerët e vettingut që e shpallin këtë gjyqtar të përshtatshëm për të vazhduar detyrën?!
Kush gjen përgjigjen e saktë, fiton Toyota Yaris.

Fotografia e Lulzim Basha

2 Comments
  1. Fantaa says

    Ky as ironi nuk di te bej mavria ky.

  2. Lat nam says

    Po ky debil qe i ka ngel vetem humori ktij se te tjerat i zgjidhi

Reply To Fantaa
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.