Standard.al

Zbulohen detajet nga fejesa e Albi Nakos dhe Alba Hoxhës

0

Pak javë më parë në media u aludua se Albi dhe Alba  bënë lidhjen e tyre familjre dhe shumë shpejt ata dhe do të fejoheshin. Madje pak ditë më parë balerina ndodhej në një argjendari duke blerë një unazë.

Por sipas ‘Bluetooth’ çifti ende nuk do të bëjë një ceremoni fejese për të kurorëzuar lidhjen e tyre, pasi edhe pse janë prej kohësh bashkë, ky plan është ende larg.

Ndër të tjera është mësuar se kjo lidhje është pritur mjaft mirë edhe nga familjarët e dyshes të cilët bëjnë vazhdimisht darka familjare, ku kanë celebruar dashurinë e Albit dhe Albës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.