Standard.al

Tragjike/ Burri bie nga kati i 6 i pallatit

0

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në kryeqytet, pranë zonës së Kodrës së Diellit në Tiranë.

Banorët tregojnë për JoQ.al se burri në mesomoshë ka rënë nga kati i gjashtë mbi disa antena në katin e dytë, të cilat e kanë mbajtur aty.

Ata janë trembur nga zhurma e madhe dhe kanë dalë jashtë për të parë çfarë po ndodhte.

Nuk dihet nëse rënia ka qenë aksidentale apo zotëria ka tentuar t’i japë fund jetës.

Pak më parë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca, e cila ka transportuar të plagosurin për në spital.

Nuk dihet gjendja e tij shëndetësore dhe as  nëse është ende gjallë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.