Standard.al

Këngëtarja shqiptare fotografohet me një mashkull misterioz në jahtin luksoz

0

Pas gjithë tureve dhe koncerteve, Rita Ora ka nevojë për pak pushim dhe rreze dielli.

Bukuroshja është fotografuar pranë një mashkulli në një jaht luksoz teksa merrte rreze dielli gjatë pushimeve të saj në Spanjë.

Ylli i popit duket se po i shijon shumë pushimet kaq të merituara.

Mashkulli misterioz mendohet të jetë një mik i mirë i këngëtares dhe me sa shohim nga fotografitë, ata duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.