Standard.al

Ja kush janë gënjeshtrat më të mëdha që thonë femrat në shtrat

0

Keni gënjyer ndonjëherë ju? Shpeshherë janë fjalë në mënyrë tejet “të pafajshme”, herë të tjera duke qenë plotësisht të ndërgjegjshme.

Sido që të jetë gënjeshtrat janë pjesë e gjimnastikës poshtë çarçafëve dhe nuk ka asgjë për të mos i pranuar.

Sot do të “mbajmë anën” e burrave dhe do t’ju tregojmë gënjeshtrat që femrat thonë më shpesh në shtrat:

1. Nuk i them asgjë shoqes sime të ngushtë për problemet tona në krevat

Seriozisht prisni që partneri juaj ta besojë këtë gjë? Ai e di shumë mirë që gjatë kohës që bën dush, ju jeni duke “qarë hallet” e treguar të gjitha detajet shoqes së ngushtë për atë që ndodh.

2. Nuk kam parë kurrë në jetë filma porno

Nuk po i përmendim statistikat pasi e dimë që do të thoni se nuk janë të sakta. Mos kini turp. Meshkujt e dinë që ju shihni porno ndryshe si do t’i njihnit Mia Khalifan, Lisa Ann apo Rocco Siffredi-n.

3. S’kam imagjinuar kurrë të bëj seks me të tjerë.

Në ëndrra mund t’i lejoni vetes gjithçka, madje edhe ndonjë skenar erotik me një të panjohur ose edhe ndonjë të njohur që thjesht e pëlqeni. Edhe pse ndoshta nuk ju pëlqen, djemtë e dinë këtë gjë.

4. Ky ishte seksi më i mirë i jetës time.

Oh seriozisht, më i miri ?! Ndoshta e keni thënë këtë gjë edhe me ish-të dashurin tuaj, kështu që zor t’ju besojnë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.