Standard.al

“Çmendet” fieraku, rreh keq vëllain e madh

0

Policia e Fierit vuri në pranga një person pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vëllait të tij më të madh, pa asnjë shkak.

Më 26 qershor të këtij viti Erjon Bako, 35 vjeç nga fshati Mbyet i Fierit, ka dhunuar vëllain 12 vite më të madh, G. Bako, 47 vjeç.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier Për veprën penale “Dhuna në familje”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.